Про компанію

Скористайтеся нашим досвідом для автоматизації обліку вашого підприємства!

 

Компанія «Тальєнте» надає послуги в сфері інформаційних технологій, спеціалізуючись на автоматизації обліку підприємств. Наша діяльність пов’язана з продажем і впровадженням готових програмних продуктів для клієнтських і серверних платформ, підключенням спеціалізованого обладнання, консультаціями по роботі з програмами. Достатня кількість сертифікованих програмістів, також дозволяє нам створювати власні рішення і адаптувати стандартні конфігурації під потреби замовника.

Ніхто не сперечається, що сфера інформаційних технологій дуже динамічна — але досягти успіху в ній, можна тільки спираючись на усталений, перевірений досвід. Саме тому, провідні позиції в штаті «Тальєнте», займають фахівці, які успішно працюють в сфері автоматизації більше десяти років.

Представляючи інформацію про нас, ми хочемо в першу чергу, звернути увагу наших майбутніх клієнтів, на велике число завершених проектів, які розпочаті нами з нуля, впроваджені і успішно працюють вже багато років. Ми з гордістю говоримо, що наші зусилля не стільки спрямовані на продаж стандартних програм — «коробок», а саме на вирішенні проблем автоматизації, в результаті яких, наші клієнти отримують реальний економічний ефект.

Наш основний інструмент — це програми сімейства «1С: Підприємство». На сьогоднішній день продукти сімейства «1С: Підприємство» дозволяють вирішити широке коло завдань, охоплюючи практично всі розділи обліку. Напевно, складно знайти такий вид бізнесу, для якого немає реалізації варіанту програми «1С: Підприємство 8.3». Але що ще більш важливо, так це можливість зміни стандартних поставок під потребу замовника — конфігурованість. Таким чином, можна досягти максимально ефективного і простого способу створення інформаційного комплексу, поєднуючи готові базові поставки і їх модернізації. Так само, слід зазначити більш ніж десятирічний період використання цієї програми на території України і країнах колишнього СРСР — це і перевірка часом і акумулювання знань, програмних рішень, локалізованих для отечественногопотребітеля, яким навряд чи можуть похвалитися аналогічні продукти-конкуренти.

На сьогоднішній день, нам вдалося сформувати структуру компанії, максимально відповідає специфіці її основної діяльності — розробки та впровадження проектів автоматизації та їх супроводу протягом усього життєвого циклу. В першу чергу ми переглянули і значно підвищили вимоги щодо професійної підготовки співробітників. Було організовано навчання в спеціалізованих курсах. Всі наші співробітники, які беруть безпосередню участь в проектах, пройшли тестування в центрах компетенції і отримали відповідну сертифікацію. Цим ми гарантуємо, що впроваджувати рішення будуть фахівці, що володіють необхідними знаннями. Ми також гарантуємо, що керувати проектами, будуть розробники, які мають достатню кількість успішно завершених робіт із впровадження програмних рішень.

З огляду на специфіку реалій, ми готові до того, що наші клієнти не завжди можуть розробити необхідне технічне завдання. У цьому випадку, коли не вдається ефективно розділити ролі бізнес-аналітика і програміста, ми маємо можливість задіяти в проекті фахівців, професійно готових виконати завдання і по постановці завдання і по її реалізації. Безпосереднє спілкування такого фахівця з представниками замовника допомагає, виходячи з нашого досвіду, створити програмне рішення більш точно відповідає вимогам клієнта.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/taliente/taliente.com.ua/www/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405