Додаткові обробки і звіти

Закриття періоду за бухгалтерськими рахунками і періодам

Закриття періоду за бухгалтерськими рахунками і періодів.
Дозволяє закривати ділянку обліку, наприклад по бухгалтерському рахунку 361 від змін. В налаштуваннях задається організація, бухгалтерський рахунок, дата, до якої будуть закриті від змін бухгалтерські проводки.

 zakscht

Вивантаження звітів в BestZvit

Значна частина регламентованих звітів може бути вивантажено з облікової програми в файл формату XML або DBF і передана в M.E.DOC . Поруч з цим, існують звіти, які доводиться здавати в інспекції та фонди (наприклад, по виручці роздрібних торгових точок, баланс, фінансовий результат і ін.) Форми яких існують тільки в програмах M.E.DOC. Однак дані, необхідні для створення звітів, знаходяться в обліковій програмі.

 bz01

Використовуючи сервісні можливості програм для обміну даними, нашими фахівцями розроблені рішення для автоматизації побудови таких «нетипових» звітів.
В результаті ми отримуємо звіт з кнопкою «вивантажити в XML», результатом його роботи буде файл обміну, який може бути завантажений в M.E.DOC оператором і використаний за своїм розгляду (відредагований, роздрукований, відправлений по електронній пошті) вже в програмі електронної звітності.

 bz02

В даний момент вже доступні такі звіти:

  • Баланс
  • Баланс для малого підприємства
  • Форма №2

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/taliente/taliente.com.ua/www/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405