Продаж ПЗ

Компанія здійснює продаж всього ряду програмного забезпечення «1С: Підприємство 8». Також ми надаємо можливість використовувати ЗНИЖКИ при переході з продуктів версії 7.7 на версію 8.3.

Найпопулярнішим ПЗ є:

  • «Бухгалтерія 2.0» призначена для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов’язкової (регламентованої) звітності, в організаціях, що здійснюють будь-які види комерційної діяльності: оптову і роздрібну торгівлю, комісійну торгівлю (включаючи субкомісію), надання послуг, виробництво і т.д. Бухгалтерський і податковий облік ведеться відповідно до чинного законодавства України. Підходить для фірм у яких немає необхідності вести в комплексі управлінський і бухгалтерський облік. Конфігурація також не призначена для розрахунку зарплати.
  • «Зарплата і Управління Персоналом» — це потужний інструмент для реалізації кадрової політики підприємства, а також автоматизації різних служб підприємства, починаючи від служби управління персоналом і лінійних керівників до працівників бухгалтерії. Зазвичай використовується в компаніях мають велике число службовців для розрахунку заробітної плати.
  • «Управління торговим підприємством» є лідером серед облікового ПО на середніх і великих підприємствах ведуть діяльність в галузі торгівлі товарами, надання послуг , виробництва. Ця конфігурація дозволяє вести бухгалтерський облік, розрахунок зарплати, управлінський облік комерційних операцій.
  • «Управління виробничим підприємством» системи програм «1С: Підприємство 8» є комплексним рішенням, що охоплює основні контури управління і обліку на виробничому підприємстві. Воно дозволяє організувати єдину інформаційну систему для управління різними аспектами діяльності підприємства і в основному використовується на великих підприємствах що займаються в тому числі і виробничою діяльністю.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/taliente/taliente.com.ua/www/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405